Soutěž
 
Domů
Informace
Akce
Seznam lidí
Přehled skupin
Soutěž
Kniha návštěv
Oblíbené
Obsah webu

 

 Vyhlašuji soutěž a to v rámci sekce Historky, báje, báchorky. Obsahem nebude nic jiného než historky, které nás dovedly poskládat k zemi smíchem...Že nevíte o čem hovořím? A co takhle Balada o Havlovi v nezapomenutelném podání králičí farmářky Hanky Vojtěchové, nebo story o natrženém pytli Děda Sundeje? A co putování Hubahnáta sněhem v číňankách nebo jeho 72 alkoholové delirium na Dunajci? A co Mýdlova rozmluva s Ufony? A má oblíbená o běhu na 1500 metrů na středoškolské olympiádě nebo o celonočním cestováním z konečné na konečnou? Ano, ano, tak tyto evergreeny bych rád podchytil ještě dokud je máme živě v hlavách a aby to nebylo tak suchopárné, tak si dovoluji vyhlásit soutěž o nejlepší příspěvek. Stačí mi poslat napsanou historku o komkoliv z nás, nebo nějaký popis situace který stál opravdu za to (nemusí to být přímo historka o Vás). Rozsah je dobrovolný, výrazové prostředky rovněž. Já tyto historky budu vystavovat na Pavlači a vždy když se mi jich 20 sejde, tak Vás nechám hlasovat o tu nejlepší z nich, O.K.? Vítězové jednotlivých kol pak jednou za rok budou bojovat mezi sebou a celkový vítěz bude odměněn "Cenou nejlepšího pábitele", v rámci Hrabalova memorialu. Čili, pište, vesele formulujte a deformujte skutečnost a hlavně posílejte své příspěvky na můj mail.

Soutěžní příspěvky pro 1. kolo

1.Housenkova anabáze s Portugalskou kade-řeznicí

2. Bezpečnostní zařízení - aneb žadatelé o program SAPARD - spěte klidně.

3. Cestopis Jany Třuslové z GB.

4. Cestopis Honzy a Andrejky z Kréty

5. Chemický poplach z venčí v 8. kroměřížském batalionu.

6.

7.

8.

9.

10.

 

Zde bude po naplnění počtu 10 příspěvků umístěna anketa určená k hlasování. A nedám ji tu dřív, protože si s ní Sundej furt hraje a falšuje výsledky...
   

Copyright 2000 - 2007 Kosťa Mazal
Optimalizováno pro dioptrie 2,75 na každém oku.
Předpokládaný souhlas s uvedenými údaji je samozřejmostí. V případě výhrad vůči čemukoliv použijte návštěvní knihu s poznámkou.