• 1.1.2007 - Alespoň jak na Nový rok, tak po celý rok a už je to opravdu ostuda, jakou frekvencí aktualizace žijí tyto stránky. Nejraději bych zde zavedl nějaký redakční systém, abyste aktualizace a jednotlivé příspěvky mohli přidávat i vy. Každopádně Vám všem přeji hodně pohody, optimismu, štěstí a lásky do roku 2007 a těším se se všemi Vámi brzy na viděnou. Váš Kosťa P.S. S tou láskou - v poslední době jsem dostal už tolik oznámenek o svatbě, že plánuji zavést celou kategorii věnované této a následně "dětské" zálěžitosti ;-)

  • červen 2006 - po opravdu dlouhé odmlce se dostávám k aktualizaci stránek Pavlače. Jednak se vzácně našel čas, ale především jsem se chytil za nos poté, co někteří z přátel se oženili a přitom na Pavlači jsou u nich uvedeny ještě předchozí přítelkyně ;-)) Takže hurá do aktualizace kontaktů, něco málo svatebních oznámení a fotek ze svatby a třídních srazů.

  • Po předlouhých měsících konečně opět mohu aktualizovat stránky Pavlače. Celá ta doba odmlčení měla souvislost s odmítnutím povolení mého přístupu MMR přes FTP na Pavlač. Snad už je to ale překonáno a věřím, že doženu aktualizaci všech akcí a kontaktů na jednotlivé lidi. Díky všem skálověrným a těším se na Vaše ohlasy. Začal jsem hned aktualizací akcí v roce 2003 a přidáním homepage Lucky Lopatové a Davida Hodíka.

  • Přidány stránky Marka Zdráhala, Evičky Hošpesové a aktualizovány stránky Špičkina a Herbieho.

  • Zaktualizoval jsem část lidí co se týče kontaktů a fotek, tak se mrkněte - možná jste to zrovna vy...;-)

  • V soutěžní sekci už máme 5 příspěvků pohromadě. Přesvědčte se a začtěte se...

  • Nevíte jak trefit do hospůdky, kde máme sraz? Zde najdete mapky k jednotlivým nejčastěji navštěvovaným hospůdkám.

  • Po delší době jsem aktualizoval stránky. Najdete zde něco nových osobních stránek, hlavně od lidí z Moravice. Mohl jsem se do toho pustit proto, že mi Honza Filip věnoval CD plné fotek z akcí Moravičáků  a spol, takže se máte čím kochat. Pomalu rovněž začínám s přečíslováním a aktualizací údajů na jednotlivých stránkách, takže máte-li dojem, že je u Vás něco "špatně", tak mi napište a já to změním. Máme tu pak další dopis Housenky a především Adama Bílka z USA.

  • Objevili jsem v Praze další dobrou hospodu - Smíchovský radniční sklípek. Mapku jak se tam dostat najdete zde.

  • Neúnavný vzor všech písmáků - Horst, přepsal další díly národohospodářské kroniky, takže se podívejte na akce roku 1998 a kochejte se 10 novými skvosty v pravdě literárními... Horste I love you... ;-) 01.01.2007 13:41

  • Vyhlašuji soutěž a to v rámci sekce Historky, báje, báchorky. Už se konečně prolomila magická 1. historka, takže si můžete přečíst Housovu anabázi s Portugalskou kade-řeznicí.

 

 

Copyright 2000 - 2007 Kosťa Mazal
Optimalizováno pro dioptrie 2,75 na každém oku.
Předpokládaný souhlas s uvedenými údaji je samozřejmostí. V případě výhrad vůči čemukoliv použijte návštěvní knihu s poznámkou.