Vítání NH semestru

Domů
Nahoru 

Poslední
aktualizace
stránek:

01.01.2007
 

aneb předposlední semestr je tady, takže: "Právě začínáme !"

21.9.2000

Varování !!!

Účast: Kosťa, Mýdlo, Máňa, David s Ivetou, Sundej, Marek Rapala , Kitkat, Hanka, Jarka, Horst, Raďa Hlavačka a Klimonda

 

Dobrý den jmenuji se Michal Sobotík alias Sundej a i v tomto roce vás budu převážně já * tak touhle frajeřinkou mne Sydney odvařil... provázet na poli národohospodářském. Právě totiž začal nový ročník (akademický rok 2000/2001), který na rozdíl od předcházejících by měl být ukončen slavnostním předáním jakéhosi diplomu, jehož získání je motorem většiny činností, které podnikáme v souvislosti se školou.

Ihned po zápisu,kde jsme si užili milých pohledů naší studijní referentky a s rychlostí sobě vlastní jsme vyplnili všechny předepsané formality, ocitla se valná část 5NH2  v Orbisu. Po pár pivech jsme v dobré náladě namířili do Michálkovic. Ze začátku to vypadalo na nesmělý rozjezd. Setkání se nemohlo zbavit nádechu zdvořilostní oficiality. Bylo to způsobeno zejména podceněním jedné z důležitých složek, a to složky nápojové. Přece jenom 40 piv pro 13 lidí… (Měl jsem si radši koupit Kapitána Flashe, ale aspoň mě druhý den nebolela hlava). Postupem času se zábava rozjela a to hlavně díky dvojici Marek „Leošek“ Rapala a jeho dráček a se svou troškou do mlýna přispěl i můj zbrusu nový apartní klobouček.(Ten kdo mi ho ukradl ten se zlou potáže). Také jsme si po dlouhé době poslechli „Historku o Havlovi“, neboť se nám v podobě Radima Hlavačky dostalo nového posluchače, ale mě se zdálo, že Hanka tento 44. pokus (v počtu pokusů panují určité neshody, kdy např. správce NH souborů – Kosťa – zastává větší počet vystoupení) celkem odflákla.(Nevadí Hani příště to bude lepší) Kromě toho se děli různé věci: já byl proti své vůli donucen vylézt na stůl, ale hned jsem ohleduplně slezl, Kitkat s tváří ošlehanou větrem a očima v nichž se leskla záře aljašského slunce vyprávěl historky z blízkosti severního ledového kruhu, Iveta prohlásila, že od pondělí přestává a Davidem kouřit, což David určitě těžce nese, Jarča se bude asi brzo vdávat, byť odmítala jakékoli řeči o svatbě, Máňa se snažil dovolat nějakým herečkám – výsledek: přišel o kredit a přijel Mydlo. Kosťa se snažil udržet co nejdéle vzhůru, což se mu podařilo díky tomu, že si nás několikrát přepočítal, ale nakonec stejně usnul jako první. Přišel tak o zlatý hřeb večera, jímž bylo vystoupení aljašského lososího magnáta v jeho červeňoučkém spacáku, z něhož je možno několika jednoduchými pohyby udělat vestičku velikosti XXL. Rychle si to všichni pořiďte, neboť v Americe je to teď velká móda. Po Kitkatově představení se většina (vlastně všichni) uložila k spánku. Leč spali jen někteří. Velkou vinu na tom měl ukecaný senátor a neskutečně tikající biologické hodiny jedné z nocležnic (věk je věc, která se prostě zastavit nedá). Ráno bylo naprosto typické. Všichni rychle utekli a vydali se vstříc novému dni.

P.S. Hodně úspěchů v novém školním roce. Jo a kdyby někdo z vás scháněl Fantomase, tak do konce října je plně vytížen.

 

Zpět na vrch stránky

Copyright 2000 - 2007 Kosťa Mazal
Optimalizováno pro dioptrie 2,75 na každém oku.
Předpokládaný souhlas s uvedenými údaji je samozřejmostí. V případě výhrad vůči čemukoliv použijte návštěvní knihu s poznámkou.