Stodolní Tour

Domů
Nahoru 

Poslední
aktualizace
stránek:

01.01.2007
 

Stodolní tour

datum neznámý

 

Bylo nebylo. Jednou přijeli Kitkat se Sundejem v pondělí do školy a pak zašli s Jendou na jedno do Parníku. Pevně rozhodnuti, že v 15.50 jedou autobusem domů. Po jednom pivu se rozhodli, že si dají ještě jedno a pojedou o hodinu později. To již s nima seděl Marek R. a povídal neuvěřitelné historky z pražských kolejí o velkých grupáčích z celé republiky (možná tam byl i Pavel Vítek?). Pak jsme jeli k Markovi domů, dali lahváče a šli pařit na Stodolní. Tam později přišli ještě Hanka, Váša, Máňa, Šrajerka a hodně drsně jsme se opili. Sundej pak na kolejích neustále vykřikoval: „Vy děvky, vy děvky!“ a spolu s Jendou se vetřel na úplně cizí pokoj k úplně cizí ženě, která čekala na svého kluka co byl na noční. Kitkat spící u Hanky jí nasliboval hory doly, ale jen s podmínkou, že bude předehra. Pak mu ještě Hanka musela zout boty, neboť Kýťa má strašně, ale strašně vysoké nárty.

Za osm dní přišla skoro stejná akce se skoro stejným výsledkem a s tím, že jsme nepařili v Bastile, ale v E99, kde Sundej oblboval 3, slovy tři, baby najednou.

                                                                                                                  Sundej

Copyright 2000 - 2007 Kosťa Mazal
Optimalizováno pro dioptrie 2,75 na každém oku.
Předpokládaný souhlas s uvedenými údaji je samozřejmostí. V případě výhrad vůči čemukoliv použijte návštěvní knihu s poznámkou.