Karlov pod Pradědem 2000

Domů
Nahoru 

Poslední
aktualizace
stránek:

01.01.2007
 

Karlov pod Pradědem 2000

aneb Sundej sluhou tentokráte 9 pánů...

29. 11. ~ 1. 12. 2000

 

Sedím proti tomu indiánovi Majorovi, který podle starých bájů a pověstí nikdy nemění svou tvář. Já mám tu možnost ho vidět úplně v jiném světle. Jsme zde sami dva, kteří se stydí za to, že právě vypili Fantomasův Chatoran (???) Sekt, mimochodem vynikající akorát vychlazené šampáňo a bavíme se o takových nesmyslech, které nestojí ani za to, aby byly sem vepsány. Nicméně dnešek zkusíme charakterizovat jako bujarou oslavu několika narozenin, při které dostali hobla snad všichni včetně místních, kromě starosty, kterého ochránil jen jeho KURVA Úřad.

Bohužel já, Major, nedostal hobla odpovídající mému věku (SIČÁCI). Sundej, zraněný a odpaněný říká, že se mu tady líbí s novou jizvou na cele máš. Maximálně jsme vypili 11,5% alk. ve výborném a neocenitelném ... Základ samozřejmě spočívá v kardinální otázkouce: „Zemědělství ano, či ne?“

ANO !!!

Vy jste se zase ožrali hovada. Nejvíc Kitkat. To je přece neskutečný polohob. Sundejovi hodnému beránkovi rozbil krigl o hlavu až mu tekla krev. Aby to nestačilo, tak mu ještě provedl horší věc. Úplně ožralý na něj vytáhl svého Břetislava a řekl: „Sundej hoň!“* To bych ale v životě neudělal, navíc nebylo moc co honit. Nakonec skončili totálně na plech společně s Majorem.

kolektivní dílo opilých národohospodářů (v přepisu se mohou objevit nepřesnosti)

* LEŽ*

pravděpodobně Kitkat

* To je fakt, to neřekl, ale že to na mě vytáh, a že ho má malýho tak to je pravda!!!

Sundej

Slovní hra z cesty na Ovčárnu

Sundej ponožky rudé krígl otevři dveře a na okně masturbuje Kitkat s malým Fantomasem a velkým ocasem. Když je pozoruje Major s páčem s pláčem si hladí ocasa CHUDÁK... Iveta počala Zemana s Kosťou. Gábina kurvuje Sundeje hodného beránka zasraného poblitého Máňu a dává opavákům sáhnout mezi kozy jenom dvěmi péry z kohouta Hounyho. Slepice Šrajerka letí na city s rýčem a klíčem otvírá vaginu* Hanky tak velkou jak jen sama může mít, zatímco Jenda a Čenda provozují fekál porno se Sundejem strejdomrdem se půčůrají na všechny opaváky kašlou na Kaučuk protože serou kostky tučňáku z Aljašky.

Kosťa, Máňa, Šrajerka, Sundej

* Tohle slovo vymyslel Kosťa a bylo mu povoleno. Když jsem já těsně před tím chtěl použít slovo piča, tak mi to povoleno nebylo. To je nějaká spravedlnost? Vždyť je to to samé!

Sundej

To co vidíte nahoře je slovní hra, která nám (Kosťa, Máňa, Šrajerka, Sundej) zpestřila dlouhotrvající cestu z chaty na Ovčárnu. Byl to pěkný záhul, zvlášť pro ty co včera nedodrželi pravidla životosprávy. Tedy já. To, že nejsem ve své kůži bylo všem celkem jasné, protože první polovinu cesty jsem jenom držel hubu a druhou neustále opakoval: „Už tam budem?“ Nebyl jsem proto pro výpravu velkým přínosem, ale zase jsem se choval upřímně, na rozdíl od Kosti, který za mnou asi v polovině cesty přišel a řekl: „Ty Sundej, jestli je ti blbě, tak já se s tebou vrátím.“ To je ale prevít co?

Mezitím na chatě Major s Ivetou pěkně pumpli aljašského magnáta a zadarmostravujícíse Hanku v kartách (štěstí ve hře, neštěstí v lásce ???), takže večer mohli chlastat zdarma.

U Bohouše – To jsme samozřejmě nemohli vynechat, ale na rozdíl od minulého roku jsem neudělal ostudu já, ale Kitkat, který chtěl hrát biliár, koule dostal od číšníka a naprosto bezdůvodně vhodil do kulečníku 10 Kč. – Prostě debil. Nedivte se, že jsem na něj tak sprostý, ale když vám někdo během jedné noci ukáže péro a pak vám rozbije výšku o hlavu, tak si tím rozhodně říká o větší nadávky. Jo a v pátek jel domů autem jako HOVADO.

                                                    Sundej

Copyright 2000 - 2007 Kosťa Mazal
Optimalizováno pro dioptrie 2,75 na každém oku.
Předpokládaný souhlas s uvedenými údaji je samozřejmostí. V případě výhrad vůči čemukoliv použijte návštěvní knihu s poznámkou.