Poslední
aktualizace
stránek:

01.01.2007
 

Koleje ® Beseda ® Vrtule ® Koleje

19. 10. 1999

 Ač se to nezdá, byla tato akce velmi výjimečná. Neúčastnil se jí totiž Kosťa a ať vzpomínám, jak vzpomínám, tak si takovou akci snad ještě nepamatuji. Jinak však přišlo celkem 6 + 1 národohospodářů. A to Máňa – tvářící se jako abstinent, Kitkat, Sundej (přehodil si kvůli tomu směny), Hanča, Šrajerka, Horst a Petr Janík zvaný Jenda z 4NH jedna. Kromě toho, že je to národohopodář, tak má další přednost, neb je z Opavy. Nesmím zapomenout ani na Vášu, které duo Ketkat – Máňa zničilo pravý smaltovaný hrnec a svedli to na Sundeye a Standu, bývalého spolunocležníka Kitkatova z dob, kdy bydlel na kolejích.

V hospodě jsme seděli, popíjeli – Standa nasadil těžko zvládnutelné tempo 4 piva/hod., bavili se. Máňa vyzval nějakého opilce k mači v kulečníku, a protože byl střízlivý, tak prohrál, Kitkat rozlil pivo, Hanka vyprávěla historku o Havlovi a Jendovi se tak líbil, že ji chtěl slyšet ještě jednou. A dočkal se.

Venku před hospodou jsme potom potkali nějakého blázna, který tam poskakoval svlečený do půl těla a za šest Kč, které mu nabídl Máňa si pak sundal i ponožky. Samozřejmě, že jsme nevynechali ani vtuli (to bychom Váše neudělali) a u Hanky na pokoji jsme pak prý dělali trochu bordel. Ale já o ničem nevím.

                                                                                                 Zaznamenal: Sundey

Copyright 2000 - 2007 Kosťa Mazal
Optimalizováno pro dioptrie 2,75 na každém oku.
Předpokládaný souhlas s uvedenými údaji je samozřejmostí. V případě výhrad vůči čemukoliv použijte návštěvní knihu s poznámkou.