Halloween 1999

Domů
Nahoru 

Poslední
aktualizace
stránek:

01.01.2007
 

Kdo, když ne my, kdy, když ne teď!

29. 10. 1999

 

Rok se s rokem sešel a je tu opět čas Halloweenu a sním je spojeno jméno Fantomasovo. Neb má v těchto dnech narozeniny a tak propůjčí svůj dům nám, zvrhlým národohospodářům a jim podobným, abychom mu z něj nejprve udělali kůlničku na dříví a pak zase vše uvedli do původní podoby.

Předem musím napsat, že mě Kosťa z nějakého důvodu pověřil, abych o této oslavě napsal já. No a vzhledem k tomu, že každý člověk je sobec a ten kdo tvrdí, že není, je navíc i lhář, tak vám budu popisovat hlavě svoje zážitky.

Celkem 14, slovy čtrnáct lidí oslavovalo tento svátek. Fantomasem počínaje, přes Danu, Kondora, Kosťu, Davida, Ivetu, Severku, Kitkata, Šrajerku, Hanku, Hounyho, Máňu a Mydlem konče. Poctivý čtenář si možná všiml, že jsem vynechal jedno jméno. Až přijdete na to, kdo to je věnujte mi hezkou vzpomínku.

K Fantomasovi jsme s Kitkatem dorazili zhruba o půl páté a byli jsme jedni z posledních. Po našem příchodu rázem stoupla zábava o 80 % a spotřeba alkoholu o 90 %. To však již vtrhli na taneční parket první 3 převlečení rádoby vtipálkové. Máňa zaujal odhalenou hrudí, Kosťa tím, že do svého převleku nejvíce investoval (20 kaček za límeček) a já zaujmu vždy a všude. S přibližujícím se večerem se převlíkli i ostatní byť někteří zřejmě zapomněli oblečky doma. Těžko určit kdo vypadal nejlépe, každopádně Severčin klobouček a sluneční maxibrýle byly úchvatné. Pak již mohlo nastat to, čemu se říká nenucená konverzace a volná zábava. Ale bohužel někdy se volná zábava zvrhne v něco co se těžko pojmenovává. Když si pak sečtete staré párající se kalhoty, můj nemístný exhibicionismus, Severčinu dravost a Kitkatovsko – Máňovsko – Mydlovský špatný smysl pro humor vyjde vám Sundej ve slipech a lustr ověšený třemi částmi luxusních brčálově zelených kalhot.

Kdo by si myslel, že mi takové extempore stačilo, ten se hluboce mýlil. Stačilo aby se v reproduktorech ozvala skladba pracovně nazvaná Big Joe a už jsem seděl uprostřed tanečního parketu a kolem mě tančilo asi 10 lidí. To by nebylo tak hrozné, ale pak někoho napadlo (vědět, kdo to byl, tak toho Máňu nakopu), že mám příliš látky na sobě a vrhli se na mě jak hladoví vlci na bezmocného beránka. Zajímavé bylo, že jedna z nejaktivnějších byla Fantomasova sestra Dana, ale to je jen taková perlička. Každopádně výsledkem byl opět Sundej ve slipech, ale tentokrát už bez dobré nálady. (To ste mě fakt nasrali).

Nedílnou součástí skoro každé pařby u Fantomase jsou tzv. valné hromady, při kterých spousta lidí leží na jednom jediném ubožákovy, který leží a trpí. Toho večera to jodnou potkalo i Hanku a prý ji z toho ještě další 3 dny bolela žebra. Tímto se jí jako jeden z akcionářů valné hromady omlouvám. Omluvit Hance by se měl i Kosťa, neboť jí řekl, že je tlustá (prý doslova) a pak ještě na sebe upozornil tím, že v 22.00 vypadl do vedlejšího pokoje a vytuhnul. Ovšem to není nic proti Hounymu, ten vytuhnul už v 20.00!!! (Sakra chlapče dělej se sebou něco).

Co bych vám tak ještě napsal. Třeba to že Mjr. Zeman tančil (!!!); Kitkat, Máňa a jeden slušný člověk kouřili trávu; Mydlo neustále vykřikoval: „Standa Tříska, Standa Tříska“; Kitkat po té trávě tak fičel, že asi 20 min tančil zcela sám na parketu s hubou od ucha k uchu a neustále opakoval: „Já fičím.“ Hanka, Máňa a Šrajerka kolem půlnoci odjeli (mimochodem klobouk dolů před Šrajerkou, neboť je to pracující člověk, ale stejně paří jak o dušu) a ostatní brzy poté vytuhli.

Ráno bývá moudřejší večera, ale já si moudřejší rozhodně nepřipadal. Spíše jsem sledoval co se děje kolem mě – uklízelo se. A tradičně uklízeli ti, co udělali nejmenší bordel, zatímco ti, kdo by měli uklízet hlavně, se jen dívali. No a pak už jsme se všichni vydali směrem k domovu, neb jak se říkáj „všude dobře doma nejlíp“.

                                                                                                        Sundey

Copyright 2000 - 2007 Kosťa Mazal
Optimalizováno pro dioptrie 2,75 na každém oku.
Předpokládaný souhlas s uvedenými údaji je samozřejmostí. V případě výhrad vůči čemukoliv použijte návštěvní knihu s poznámkou.