P E L M E L

Domů
Nahoru 

Poslední
aktualizace
stránek:

01.01.2007
 

Pelmel

Aktuality z týdne 16. 11. 1998 – 22. 11. 1998

 

¬    Pinďatácek má nového psa. Objevila se informace, že se jmenuje Pinďa, což však majitelka odmítla potvrdit.

¬    Severka odjela do Prahy. Z neoficiálních zdrojů se nám podařilo zjistit, že jela na sraz reprezentačního fotbalového týmu, kam bylo povolána místo zraněného Pavla Nedvěda. Pod krycím jménem Baranek nastoupila do 2.  poločasu a upozornila na sebe tvrdou střelou na konci zápasu, která však mezi tyčemi neskončila.

¬    Al Hliník nebyl celý týden ve škole. Neoficiální zdroje uvádějí, že se odstěhoval do Humpolce. (Ale to mě nezajímá, to ať si vyřídí s kolegou třídním. Já mu píšu nepřítomen.)

¬    Fanthómas změnil visage – nasadil plnovous – čímž potvrdil, že je mužem mnoha tváří. Zároveň začal nabízet štěňata. Vzhledem k tomu, že vím kdo je matka (viz má správa o Halloweenu) radím: štěňata nebrat. Pokud se nudíte, pořiďte si medvídka mývala.

¬    Ze světa: na naší fakultě byly u studentů 3. ročníku provedeny zdravotní testy. Asi u 35 z nich byla zjištěna diagnóza NH pozitivní.

¬    Kitekat již poznal fakt, že absentérství se nevyplácí a bylo, je a bude vždy nemilosrdně stíháno a potíráno. Místopřísežné prohlásil, že ze situace, do které se dostal vlastní blbostí a chtíčem se vyplatí flaškou postavenou na stůl.

 

Zpět na vrch stránky

Copyright 2000 - 2007 Kosťa Mazal
Optimalizováno pro dioptrie 2,75 na každém oku.
Předpokládaný souhlas s uvedenými údaji je samozřejmostí. V případě výhrad vůči čemukoliv použijte návštěvní knihu s poznámkou.