Jen tak na okraj...

Domů
Nahoru 

Poslední
aktualizace
stránek:

01.01.2007
 

aneb všechno mezi tím...

 

Když národohospodář nespí nebo nepaří, tak domlouvá další akci, nebo jí. A ono domlouvání má celkem ucelenou podobu. Co se v hospodě upeče – to se při SVEKNH nebo MATEKO (samozřejmě cviko) přednese plénu. Pak dochází k upřesňování a negociacím. No a právě hospodská inspirace je vyjádřena podpůrným materiálem na protější stránce. (pozn. písaře: Vyjádřením je míněna skupina šesti účtů s celkovou útratou – dle mých odhadů – Kč 2 810,70. Z toho lze vidět, že se národohospodářská rasa ve volných hodinách rozhodně nefláká.)

No, a abych nekecal, tak ještě jedna aktivita je NH blízká. A to pohyb. O jednom bych se ve zkratce zmínil. Bylo to ve středu 4. 11. 1998... Už se stmívalo, když se u tmou zakalenou budovou začali srocovat podivné postavy. Mulder & Scullyová seděli ve Fordu na protějším parkovišti a nevěřícně zírali před sebe. Vychrtlé, zmatené, bezhlavé či jinak bezúdé postavy prováděli asi nějaký pohanský rituál, při kterém vydávali neartikulované skřeky...

Ve skutečnosti si národohospodáři dali scuka před bazénem a kecali, ale znáte to – tuto verzi by Hollywood nepřijal... Klukům jsem slíbil, že to budou čubrnět, kolik ženských jsem sehnal a nakonec nic. Teda jeden chlap šel do dámských šaten aniž by tam byl z toho poprask, ale shodli jsme se, že to asi s těmi ženskými umí. Mrzelo nás, že nám nedovolili skákat z dvoumetrového prkna, ale i obyčejné startbloky nám poskytli prostor pro realizaci... Až mi z toho vzadu praskly plavky...

Po pohybu jsme samozřejmě museli dobít kalorie, tak jsme šli do Spolku a dobíjeli. A zase – naplánovali – Jarní Keltské oslavy a spoustu jiných příležitostí pít, jíst a klábosit.

Jak pestrý je život národohospodářů...

Budiž pochválen...

                                                                                          zaznamenal Kosťa

 

Zpět na vrch stránky

Copyright 2000 - 2007 Kosťa Mazal
Optimalizováno pro dioptrie 2,75 na každém oku.
Předpokládaný souhlas s uvedenými údaji je samozřejmostí. V případě výhrad vůči čemukoliv použijte návštěvní knihu s poznámkou.