Akce Prostor 1

Domů
Nahoru 

Poslední
aktualizace
stránek:

01.01.2007
 

aneb Že by nová NH – tradice?

9. 11. 1998

 Lačnost po kulturním vyžití nás přiměla objevit nové formy skupinové zábavy. Tripl-club pod Sýkorovými mosty (jedním) byl vhodnou a osvědčenou variantou.

Nebylo třeba ani příliš agitace a všichni (13) ochotně kývlo ve prospěch. V 18.00 resp. 20.00 (opozdilci) dorazili do posledního patra kafkovského přízraku známého pod zviskem Prostor. Bujarou zábavou a pokročilým časem jsme vystrnadili okolospoluhostující a zbyli jsme sami. Netruchlili jsme nýbrž naopak. Byl to ideální moment pro naše orgie. Tance, piva, zpěvu a žen (i mužů) bylo přehršel a kolegialita a pospolitost byla rysem více než příznačným pro 3NH2. Nutno říci, že D.J. barman byl intuitivně naladěn na naši notu a že podporoval naše budoucí taneční chutě. Hromadně jsme pogovali na parketu a prožívali extatické zážitky z pohybu. U stolu, při společném družném hovoru, jsme řekli opravdu mnoho...

Akrobatickým rejdům se tento večer opravdu dařilo. Nemluvě o dopilovávání momentů, které jsme u Severky (resp. Fantomase) pilovali + oblasti rock n‘ rollu, a které budili všeobecnou pozornost bezohledným (mým) chováním vůči Severce (a přitom to byla povinnost tréninkového drilu...), ale které dopadlo celkem bezúhonně. Kupříkladu se Severka rozběhla z pódia a skokem plavmo se vrhla do pléna, kde doufala 4 férové lidi, kteří ji chytí do náruče. Našli se. Kupodivu.

Abych řekl pravdu, celý ten večer se mi zcvrkl (ani jedna samohláska!) do tance, piva a výtečné zábavy.

Když nahoře bylo finito a už nás garsón vyhazoval, tak jsme se dali o patro níže (resp. o dvě),kde nás přivítali zimou, vlídným slovem a Zlatovarem. Tam jsme se ale moc neohřáli (nepromrzli) a rozpustili jsme to. Jenom já a Severka jsme se domů dostali asi tak kolem 5.00 ráno, protože při cestě přes Masarykáč nás z tamní ODS reklamní budky oslovili dva maníci a lákali nás na Perlu Moravy, trávu a teplo přímotopu. Přijali jsme, nejen proto, že je Severka znala, ale i proto, že jí jel autobus až po čtvrté. Byli opravdu nezávislí a neortodoxní... Až jsem tam Janu nechal... Hold – i nezávislost má své meze...

                                                                                          Kosťa

 

Zpět na vrch stránky

Copyright 2000 - 2007 Kosťa Mazal
Optimalizováno pro dioptrie 2,75 na každém oku.
Předpokládaný souhlas s uvedenými údaji je samozřejmostí. V případě výhrad vůči čemukoliv použijte návštěvní knihu s poznámkou.